Армія РФ продовжує знищувати обстрілами будинки в Херсоні (фото, відео)

Херсон щодня під обстрілами російських військових. Армія РФ стріляє по цивільним об’єктам зі ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та мінометів. У місті зруйновано понад 1100 житлових будинків і ця цифра збільшується щодоби.

Після чергового обстрілу російською армією Херсона в одному з будинків міста розкидані по всій квартирі уламки снаряда, бетонного перекриття, цегли. Російські військові поцілили в дах цього будинку, перекриття не витримало і впало. Травмованих немає, власники помешкання давно виїхали.

“Зараз розв’язуємо питання щодо ремонтних робіт, що можна зробити”, – говорить голова правління ОСББ Оксана Бас.

Уламки пошкодили дах і в прибудові на першому поверсі. Наслідки обстрілу прибирають батьки господарів квартири.

Під час цього обстрілу в багатоповерхівці повилітали вікна, пошкоджений фасад. Нині будинок майже порожній. Ті хто залишився, допомагають один одному.

“У будинку залишилося 30% мешканців похилого віку. Люди хворі, пенсіонери 60+, молоді немає”, – говорить Оксана Бас.

За минулу добу Херсонщину російська армія обстріляла 76 разів, Херсон – дев’ять.

“Війська РФ гатили з РСЗВ, танків, мінометів, артилерії і навіть з безпілотників. За минулу добу загинуло три людини на Херсонщини. Ми не бачимо логіки в тактиці, що вони воюють з військовими. Це більш схоже, що вони воюють з мирним населенням. Тому що, вони гатять по приватних будинках, де немає військових поряд, по магазинам, лікарням. Вони не воюють, як військові проти військових. Це війна проти людей”, – розказує голова пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

Н сьогодні в місті зруйновано понад 1100 житлових будинків і ця цифра збільшується щодоби.