Боєць з позивним “Дельфін” обороняє свою рідну Херсонщину

Боєць з позивним “Дельфін” на війні воює пліч-о-пліч зі своїм молодшим братом. На війні чоловік ще з 2014 року. Історію про військового з позивним “Дельфін” розповіли на Офіційній сторінці 123 Окремої бригади територіальної оборони ЗСУ в Facebook.
“Війна 2014 року дуже відрізняється від нинішньої. Ставлення до служби, дисципліна і порядок. У 2014 мобілізовані ще не розуміли, що відбувається, не були морально готовими і достатньо вмотивованими, адже війна була десь там, далеко на сході України. Часті збори резервістів, їхня підготовка, а згодом зухвала і стрімка окупація нашої землі російськими окупантами вмотивували всіх, хто здатний думати”, – розповідає військовослужбовець.
 З перших днів повномасштабного вторгнення “Дельфін” захищає свій рідний край в лавах 123 бригади тероборони ЗСУ.
“Спочатку була розвідка, виїжджали на власних авто по полях, надавали інформацію про переміщення колон роciян, брали участь в бойових діях в межах рідного міста, ділилися власним досвідом по маскуванню, зброї, тактиці. Була сформована інструкторська група з тих, хто мав бойовий досвід і ми постійно проводили заняття в нас в батальйоні.

Пізніше – група швидкого реагування, в складі якої ми усували наслідки ворожих обстрілів, надавали медичну допомогу постраждалим, гасили пожежі. І, звісно, бойові виїзди.
Наступним етапом мого життя було звільнення Херсону в складі штурмової роти, коли ми пішки пройшли від Посад-Покровського до самого Херсону”, – згадує “Дельфін”.
Військовослужбовець ділиться своїми планами та мріями на майбутнє, після того, як закінчиться війна.
“Є в мене мрія, після Перемоги подорожувати Європою на своєму мотоциклі, відпочити і продовжити займатися власною справою”, – ділиться військовий.