ChatGPT тепер доступний в Україні

ChatGPT тепер доступний в Україні. Програма не працюватиме на тимчасово окупованих Росією територіях України. Про це  повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, на своїй сторінці Facebook.

“Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Країна, яка бореться за свободу та прогрес, точно має право на доступ до революційних технологій”, – повідомив він.

На тимчасово окупованих територіях ChatGPT не працюватиме, аби цим не скористались військові РФ.

“Щоб росіяни не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян”, – додав він.

ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer) – чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений OpenAI – дослідницька лабораторія, що вивчає штучний інтелект. Чат-бот може генерувати тексти на задані теми і відповідати на питання зрозумілою мовою. ChatGPT вважають найпрофесійнішим чат-ботом, але він може давати неправдиву та упереджену відповідь.

“Попри те, що ми вживаємо заходів безпеки, система може час від часу генерувати неправильну або оманливу інформацію та створювати образливий або упереджений вміст”, – повідомляють в GPT.

Розробник чат-бота заборонив деяким окремим країнам користуватися своїми сервісами відповідно накладених санкцій, тож в Росії він недоступний.