ДБР затримало в Херсоні колаборанта, який налагоджував для росіян залізничне сполучення з Кримом

ДБР затримало в Херсоні колаборанта, який налагоджував для російських окупантів залізничне сполучення з Кримом. Про це Державне бюро розслідувань повідомило на своєму сайті.

Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру колишньому правоохоронцю, який під час окупації Херсону допомагав російським окупантам налагоджувати залізничне сполучення з АР Крим.

“Після захоплення міста чоловік відразу підтримав російську окупаційну владу. Він займав посаду заступника начальника будівельно-монтажного експлуатаційного управління у незаконно створеному окупаційною адміністрацією підприємстві «державного унітарного підприємства «Херсонська залізниця». Структура діяла за законами РФ, зарплатню фігурант отримував у рублях. Він забезпечував сталу роботу установи критичної інфраструктури, брав активну участь у відновленні залізничного сполучення з АР Крим, яке Росія використовувала і для завозу з півострова озброєння”, – йдеться в повідомленні ДБР.

ДБР затримало фігуранта справи та провело обшуки за місцем проживання.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій спрямованих на допомогу державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна або без такої.