ДБР затримало заступника міського голови Херсону

Працівники Державного бюра розслідувань у тісній взаємодії з органами прокуратури затримали заступника міського голови Херсону, який під час тимчасової окупації працював на Росію. Йому повідомлено про підозру у колабораціонізмі.

До російського вторгнення посадовець відповідав за питання діяльності виконавчих органів міської ради. Після захоплення Херсону він почав працювати на загарбників та відповідати за сферу житлово-комунального господарства.

“Він брав участь в організації роботи підприємств житлово-комунальної сфери за російським законодавством, налагоджував окупаційні системи стягнення з населення платежів за послуги ЖКГ. Також він готував приміщення для проведення фейкового референдуму щодо статусу захоплених росіянами територій.”, – повідомляють в ДБР.

Працівники ДБР затримали посадовця та повідомили йому про підозру у посібництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк до 12 років.

“Під час затримання у чоловіка виявлено конституцію РФ та інші пропагандистські матеріали. Фігурант справи перевіряється на причетність до незаконного обігу зброї та вибухових речовин.”

29 листопада, суд обрав затриманому запобіжний захід – тримання під вартою.