Деокупація лівобережної Херсонщини буде заявкою на блокаду Криму (відео)

Російські окупанти продовжують обстрілювати Херсонщину, але не мають жодних можливостей там наступати. Деокупація решти Херсонщини стане заявкою на блокаду окупованого Росією півострова Крим. Про це 24 Каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов.

Подальший контрнаступ українських захисників на Півдні дозволить взяти під вогневий контроль звичайною ствольною артилерією дороги в районі Перекопського перешийка та мости через Північнокримський канал.

“Треба буде щільно тримати дороги до Криму під вогневим контролем, але це вже буде вагомою заявкою на блокаду Криму. Водночас решта шляхів до Криму – це мости. Їх можна буде просто знищити й не треба тримати під вогневим контролем. Окрім Перекопського перешийка там є ще п’ять мостів, які треба ліквідувати, щоб унеможливити для росіян рух ними з півострова до материкової України. Що стосується Кримського моста, то наразі про нього не йде мова, оскільки треба шукати інші засоби ураження”, – сказав активіст.

Окупанти змушують до співпраці українців, які лишилися на лівому березі Дніпра. Вона включає перереєстрацію громадян та навчання дітей за російськими програмами.

“Колаборант Володимир Сальдо облаштував адміністративний район між селами Щасливцеве та Стрілкове. Що цікаво, будівлі розташовані у межах ураження нових ракет, які невдовзі мають отримати ЗСУ. Тож це місце може стати однією з перших цілей для наших захисників. В такий спосіб вони можуть остаточно вигнати колаборантів з Херсонської області. А це своєю чергою полегшить життя місцевим мешканцям та дозволить запобігти примусовій мобілізації на окупованих територіях, що може здійснювати Росія”, – наголосив активіст.