Діти-переселенці з Херсонщини отримали подарунки з Англії (Відео)

Діти-переселенці з Херсонщини отримали новорічні подарунки з Англії. Їх збирали за ініціативи українців та жителів міста Ньюкасла з-під Лайму. Про це написало та опублікувало відео Суспільне.

Новокаховчанка Анастасія Борисова разом з трирічною донечкою розпаковує новорічний подарунок з Англії. Зараз жінка живе в Одесі. Сюди з тимчасово окупованої Нової Каховки переїхала п’ять місяців тому. Далеко від дому важко відчути новорічний настрій, тому вдячна волонтерам за таку несподіванку для дитини.

“Ми радіємо, що отримали пакунок. Там дуже багато різних іграшок, розмальовки та олівці. Дитині сподобався подарунок”, – розповіла Анастасія.

Аліна Корягіна прийшла на свято зі старшою донькою та маленьким сином. На тимчасово окупованій території у жінки залишились батьки.

“Останні два місяці ми жили у Каховці, бо в нашій квартирі не було вже ні вікон, ні дверей. А  В Каховці з батьками ми жили в підвалі”, – говорить жінка.

Разом з мамою Катериною шестирічний Ігор Рогатюк виїжджав з окупації п’ять днів через Василівку. На новий рік він загадав єдине бажання.

“Я хочу поїхати додому на Новий рік. Але поки у цьому місті ми будемо жити довго, бо зможемо повернутись додому, коли російські військові залишать наш дім”, – каже хлопчик.

Отримали подарунки і сини херсонки Ірини Коцюбайло, які приїхали другого серпня та тиждень добирались.

Подарунки збирали за ініціативи українців та жителів Ньюкасла з-під Лайму та околиць, що у Великобританії. Всього прийшло понад 150 пакунків, розказала голова благодійного фонду “Місто тисячі джерел” Наталія Марченко.

“Люди приносили у свою церкву, пакували і передали в Україну. Ми відкривали деякі ящички і там були навіть записки для дітей, написані українською мовою. Також там були ковдри, спальники, дезінфектори та теплі речі для українських військових”, – каже голова фонду.

Кожен подарунок дітям-переселенцям промаркований – для хлопчика або дівчинки. На коробках дарувальники навіть вказали вік дитини, для якої збирали святковий бокс.