Доброволець штурмової бригади «Лють» рівнянин Петро Вашай розповів про своє рішення вступити до війська (відео)

Із початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 26-річний Петро займався волонтерством. Доставляв допомогу на передову, вивозив загиблих із поля бою. Згодом чоловік твердо вирішив, що треба брати до рук зброю. Про Петра Вашая розповіли на сайті Національної поліції України.

Петро Вашай, коли дізнався про набір до штурмової бригади Нацполіції, не одразу зважився на вступ до «Люті». Адже попри відмінну фізичну підготовку, військової підготовки має недостатньо.

“Війна внесла суттєві корективи в життя кожного українця, але передусім об’єднала і згуртувала нас. Тому я відразу взявся допомагати всім, чим міг. Став волонтером і займався питаннями транспортування загиблих, аби рідні могли попрощатися і поховати своїх синів, доньок, братів, чоловіків. Але з часом зрозумів, що можу зробити набагато більше для звільнення нашої землі від російської армії”, – каже Петро.

Петро Вашай успішно пройшов всі етапи відбору, хоча зазначає, що це було непросто, адже вимоги до кандидатів високі. Попереду в добровольця навчання, а тоді вже – виконання бойових завдань.