Голова офісу управління з координації гуманітарних справ Сара Гілдінг та постійна координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун відвідали Херсон

Сьогодні голова офісу управління з координації гуманітарних справ Сара Гілдінг та Постійна координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун разом з делегацією відвідали Херсон. Про це повідомила Херсонська міська рада на своєму Telegram-каналі.

Вони перевіри хід реалізації проєкту «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації напірного каналізаційного колектору». Роботи розпочалися другого лютого цього року, та планують закінчити вже 31 березня.

“Проєктом передбачається відновлення частини аварійної ділянки шляхом прочищення існуючого трубопроводу та протягування в ньому напірного поліетиленового трубопроводу. Також передбачається будівництво камери з засувкою для можливості виконання аварійних переключень. Це один з найбільших колекторів, який приймає стоки від населення і є дуже важливим об’єктом для міста Херсона. І від відновлення його роботи залежить стабільна робота всієї системи каналізаційної мережі міста. Це перший проєкт у місті Херсоні, який фінансується за рахунок ЮНІСЕФ, саме на ремонтні роботи”, – йдеться в повідомленні ради.