Голову спілки ветеранів АТО з Херсонщини росіяни звинуватили в шпигунстві

Росіяни звинуватили в шпигунстві викраденого на Херсонщині голову спілки ветеранів АТО Олександра Зарівного. Про це повідомила Кримська правозахисна група на своєму сайті. Зарівного утримують в СІЗО в окупованому Симферополі. Йому загрожує від 10 до 20 років в’язниці.

За інформацією джерел правозахисників, “захищати” Олександра Зарівного буде адвокат Олександр Полянський.

Раніше голова Меджлісу Рефат Чубаров звинувачував його у потуранні репресіям проти кримських політв’язнів Асана і Азіза Ахтемових.

Начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації та голову ГО спілки ветеранів АТО Олександра Зарівного, викраденого з Херсонщини, тримають у СІЗО №2 Сімферополя та звинуватили у шпигунстві (стаття 276 КК РФ, позбавлення волі на строк від десяти до двадцяти років).

Як повідомляє КПГ із посиланням на свої джерела у Криму, Олександру Зарівному призначили адвоката – Олександра Полянського, який раніше був адвокатом за призначенням Азіза Ахтемова.

“Ми маємо неспростовні дані про те, що “адвокати” Полянський і Глушко, залучені в беззаконня, що здійснюється катами ФСБ щодо Асана і Азіза Ахтемових. Саме внаслідок їх співучасті в беззаконні, карателі мають можливість формально легалізовувати здобуті ними під тортурами “визнання”, – писав про адвоката голова Меджлісу Рефат Чубаров.

Нагадаємо, Олександра Зарівного викрали 17 березня. У той день росіяни вдерлись до будинку родини в Олешках, погрожували зброєю дружині та доньці чоловіка, а невдовзі у кайданках відвезли його у невідомому напрямку.
Як Суспільному розказав син полоненого Олександр, близько 4 тижнів Зарівний перебував у Херсонському ізоляторі тимчасового утримання, який захопили військові РФ. Після цього його перевезли у Сімферополь.