Херсонці взяли участь у мітингу з нагоди роковин повномасштабного вторгнення РФ в Україну в Румунії

24 лютого в румунському місті Констанца, біля посольства РФ відбувся мітинг з нагоди роковин війни в Україні. На заході були присутні більше ніж тисяча українців, серед них і херсонці. Про мітинг українців в Румунії дізнавались кореспонденти Суспільного.

Жителька з Нової Каховки Ірина розповіла, що 24 лютого зібрались їхати родиною на відпочинок до Єгипту.

“Виліт у нас був з Одеси о четвертій ранку. Ми виїхали з Херсона і все почалось. Наш оператор сказав нам повертатись. І ми поїхали в Херсон. Мій чоловік залишився один у Новій Каховці. Згодом я змогла до нього повернутись. Там в російській окупації і залишались до серпня”, – говорить жінка.

Виїхали змогли з України наприкінці літа, через Крим. Зараз проживає з донькою та онуками в Румунії та мріє повернутись додому.

Захід розпочався з гімну України. Далі учасники вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання. Впродовж мітингу лунали українські пісні та заклики до світових лідерів допомогти країні наданням необхідних засобів оборони для найшвидшого закінчення війни.

Також учасники акції подякували місцевій владі за прихисток, організацію та охорону заходу.

Наприкінці акції розвісили плакати із закликами зупинити війну в Україні та розклали іграшки та зошити про співчуття загиблим дітям та їх родинам.