Херсонцям лікуватимуть зуби вдома

Міська стоматологічна поліклініка відновила послугу ургентної допомоги з виїздом до пацієнта. Про це Суспільному розповіла заступниця директора міської стоматологічної поліклініки з адміністративно-управлінських питань Олена Спотар-Браілова.

За її словами, невідкладну стоматдопомогу надавали і до війни.

“Є категорія лежачих хворих, або самотні літні люди, яким важко добиратись до поліклініки самотужки. До них, за заявкою, виїздив лікар додому для того, щоб видалити зуб або зробити розтин флюсу. Звичайно, запломбувати зуб на виїзді проблематично, бо портативного обладнання для цього ми не маємо. А що стосується так званого “гострого болю” або хірургічної невідкладної допомоги, то це можливо, і ми це робили. Цю послугу ми поновлюємо”, – розповіла Олена Спотар-Браілова.

Всі, хто потребує невідкладної допомоги, можуть звертатись до поліклініки та залишати заявки.

“Навіть якщо це буде одна-дві людини з гострим болем, лікар поїде. Адже окрім цих категорій людей, є ті, хто тимчасово переїхав до Херсона через війну, і ці люди психологічно бояться виходити з дому. Або батьки маленьких дітей, яких немає можливості привезти в поліклініку, вони теж можуть звертатись. Ми чекаємо пацієнтів, людей не лишаємо і будемо робити все від нас залежне, аби надавати допомогу”, – сказала заступниця директора стоматполіклініки.

Лікар виїздить на службовому транспорті з необхідним стерильним інструментом. Для соціально незахищених громадян ця послуга безплатна. Потрібно зателефонувати і вказати адресу і номер телефону.

Як повідомили у міській раді, контактні телефони:

т. +38 (0552)23-05-41;

+38068 433 22 33;

+38068 090 93 03.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *