Херсонщина постійно отримує гуманітарні вантажі від міжнародних організацій

Херсонщина постійно отримує гуманітарні вантажі від благодійників та міжнародних організацій. Про це розповів голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич на своєму Telegram-каналі.

Милівська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від UNICEF.

“UNICEF доставили в громаду спальні мішки, гігієнічні набори, ємності для води, ліхтарі, теплі ковдри та ремонтні комплекти для житла”, – йдеться в повідомленні голови.

Чорнобаївській громаді допомогу надали віруючі церкви “Ісус – хліб життя”.

“Церква допомогла з теплими речами для людей. А також доставили генератор, що дозволить освітянам організувати процес дистанційного навчання. В окремих селах Чорнобаївської громади Кисилівка, Зелений Гай та Барвінок роздавали продуктові набори від Благодійного фонду “Рух милосердя” та WFP. Саме ж село Чорнобаївка отримало допомогу з Хорватії, а саме від асоціації “Добро Добрім ДоДо”. Це радіатори опалення, продукти харчування, одяг та взуття. Благодійною організацією “Центр волонтерства та захисту” зі Львова спільно з Unatіd Ukrainian American Relief Committe INK передали для потреб громади генератор потужністю 9,5кВт”, – говорить Ярослав Янушевич.

Також дітям в Кочубеївській громаді UNICEF привезли допомогу.

“Дітям від UNICEFтпривезли 180 наборів зимового одягу та теплих ковдр”, говорить голова Херсонської ОВА.

В селі Білозерка малеча отримала подарунки від Благодійного фонду “Гуркіт”.

Високопільська територіальна громада також отримала від закордонних партнерів гуманітарну допомогу.

“Ноутбук, генератор та станцію Starlink. Обладнання надано в рамках проєкту “Підтримка відновлення процесів управління місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні”, розробленого в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів у партнерстві з Асоціацією міст України”, – підбив підсумки Ярослав Янушевич.