Херсонська художниця, яка переїхала до Києва – малює картини та допомагає ЗСУ

З мольбертом і картинами, жінка йде на Софіївську площу і Майдан незалежності. Анна Волик виїхала з дітьми з окупованого Росією Херсона. В Києві працює, а у вільний час малює картини, які продає через соцмережі. Анна у свій вихідний вирішила вийти зі своїми роботами на головні площі Києва, щоб зібрати донати на Збройні Сили України. Про жінку, яка захищає Україну в тилу написало Суспільне.

“У кожного свій фронт. Військові захищають на передовій, а ми, жінки, будемо їх підтримувати. як можемо в тилу. Ось я і почала малювати такі патріотичні картини та викладати їх у Facebook на свою сторінку. Також там я звітую про все, що ми закуповуємо. Людям дуже сподобалось, ось я і подумала, вийти на Софіївську площу”, – каже Анна.

На чорному тлі – золотий тризуб і петриківський розпис. Анна розробила кілька ескізів: Птах миру, Вінок надії, Мапа України. З-поміж усіх родина Тараса Куби обрали карту – вони виїхали із захопленого російськими військами Маріуполя і кордони України сприймають як особисті.

“Ми – родина переселенців з Маріуполя. Ми придбали картину тому, що вона надихає нас на патріотизм, вона символізує кордони нашої держави та в ній знаходиться державний герб”, – говорить Тарас Куба.

Зараз Анна розпочала другий збір – на спеціальні рукавички, термобілизну та шкарпетки для військових, які перебувають на східному фронті. Художниця працює разом з подругою: купують необхідні речі та доставляють поштою підрозділам ЗСУ. Фотозвіти закупівель виставляє на своїй сторінці в соцмережі. І хоч більшість її картин купують саме через мережу, Анна планує ще виходити зі своїми роботами в центр столиці.