Херсонська лікарня отримала два мобільні пункти медичної допомоги

Одна з херсонських лікарень отримала від неурядової громадської організації “STEP-IN” два мобільні пункти, повідомляє в Telegram голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

Два модульні медичні пункти доставлені до одного із закладів охорони здоров’я Херсона. Їх передала неурядова громадська організація STEP-IN Україна, яка надає допомогу в медичній сфері.

“Один з пунктів призначений для приймання пологів. Він обладнаний меблями, кондиціонером, сонячною панеллю, а також має портативний УЗД-апарат. Ще один мобільний пункт розрахований на надання допомоги при гострих травмах опорно-рухової системи. У ньому є переносний рентген-апарат та інше необхідне медичне обладнання”, – йдеться в повідомленні.

Для підтримки пошкоджених закладів охорони здоров’я в Україну направлять 15 модульних госпіталів

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, громадські організації різних країн надсилають нам величезні вантажі з гуманітарною допомогою на десятки мільйонів доларів. Це різні ліки, зокрема, проти інфекційних хвороб, медичні засоби для лікування травм та предмети гігієни. Їх розподіляють по всій Україні.