Херсонський депутат-зрадник звільняє зі свого підприємства робітників за відмову отримувати паспорт РФ

Депутат Херсонської обласної ради від забороненої партії ОПЗЖ Едуард Репілевський звільняє зі свого підприємства «Агробізнес» тих робітників, які відмовляються отримувати російський паспорт. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Олег Батурін.

Підприємство родини Репілевських, ТОВ «Агробізнес», розташоване в селі Мар’янівка Тавричанської громади Каховського району Херсонської області.

“Про співпрацю Едуарду Репілевського з російськими окупантами стало відомо в травні 2022 року, коли він разом із проросійським гауляйтером Нової Каховки Володимиром Леонтьєвим відкрив футбольний турнір присвячений”, – йдеться в повідомленні журналіста.

Репілевський був спікером різних російських медіа. Розповідав в інтерв’ю, що перереєстрував свій бізнес в окупованому Криму. Влітку 2022 року депутату повідомили про підозру в колабораціонізмі. Відомо, що допомагав зраднику розквартировувати російських військових його син Херсонщині його син Данило. Він теж депутат Херсонської облради, але від іншої партії.