Херсонський університет організував роботу освітянського Пункту незламності

Освітянський Пункт незламності відкрився на базі Херсонського державного університету. Тут є генератор та Starlink, тому можна підзарядити гаджети, отримати доступ до інтернету, провести онлайн урок та зігрітися чаєм і кавою. Як виникла ідея відкрити такий Пункт незламності розповів Суспільному ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Ідея відкрити освітянський пункт Незламності зародилась ще у листопаді, після звільнення Херсона.

“У нас є і бомбосховище і необхідні приміщення. Вирішили це питання разом з Херсонською ОВА із ДСНС. Знайшли відповідне приміщення. Вони надали нам Starlink та генератор. Куратором проєкту була керівниця облуправління освіти і науки Тетяна Юшко, а з нашого боку Анна Йокіч опікувалась цими питаннями”, розповів ректор.

Окрім створення умов для праці, подбали і про безпеку, адже поруч з Пунктом незламності є бомбосховище. Місце зручне і перші відвідувачі вже скористались нашими послугами.

“Люди вже приходили, працювали. Це дуже важливо, адже університет не існує сам по собі, він в системі, він разом з людьми, він повинен допомагати і ми виконуємо окрім освітньої і наукової, ще й соціальну діяльність”,  говорить Співаковський.

Локацію на якій розмістився Пункт незламності з міркувань безпеки не оприлюднюють. Але освітяни, батьки та діти поінформовані.