Ірина Верещук розповіла, як можна виїхати з Херсона

З тимчасово окупованої Херсонщини можна виїхати двома маршрутами: через Василівку та окупований Крим. Про це розповіла Віцепрем’єрка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час всеукраїнського телемарафону “Єдині новини”.

“І через, на жаль, поки що окупований, український Крим. А також через Василівку, через Запоріжжя. Треба виїжджати. Так, там дуже багато блокпостів. Ми знаємо, що через негоду, у Василівці є проблема з мостом, розмито шлях. Розуміємо, що важко, але цими шляхами треба скористатися. Якщо люди говорять, що їм не вдається, то це не означає, що не треба пробувати знов і знову. В Запоріжжі херсонців, які виїхали, чекає ХАБ, де є міжнародні організації, де є громадські організації, де є влада, які допоможуть з документами, розселенням, з продуктами харчування, медикаментами і нададуть усю необхідну допомогу”, – говорить міністерка.

Ірина Верещук додала, що намагаються зробити, щоб були безкоштовні місця і безкоштовні евакуаційні автобуси, навіть на маршрутах, які офіційно не відкриті.

Тим, хто має питання чи проблеми, Ірина Верещук відписує, щоб звертались до неї в приват.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *