Колаборант Сальдо регулює банківські курси на Херсонщині

Колаборант Володимир Сальдо, якого окупанти призначили так званим “головою” Херсонської ОДА продовжує демонструвати українським правоохоронцям докази державної зради.

Так, до рук редакції “СтопКору” потрапив “документ”, підписаний колаборантом.

У “розпорядженні” від 23 травня 2022 року Сальдо наказує аби банки Херсонської області при конвертації використовували курс 1 українська гривня за 2 російських рублі.

Нагадаємо, Володимир Сальдо – тричі ексмер Херсона, обличчя “регіоналів” в області, який публічно захищав Януковича на російському телебаченні, “засвічений” у кількох рейдерських скандалах і зв’язках з сепаратизмом.

Крім того раніше Володимира Сальда запідозрили у роботі на ФСБ.

В серпні 2016 року Володимир Сальдо бул затриманий правоохоронними органами Домініканської республіки. Його звинувачено у викраденні колишнього партнера – бізнесмена Пащенка та засуджено до 25 років ув’язнення. І матеріали справи, і сам Сальдо підтверджують факт засудження.

В квітні 2018 -го у Херсоні був застрілений брат викраденого в Домінікані бізнесмена Пащенка. Вбитий Ігор Пащенко свідчив проти Сальда в Україні. До того ж, у них був давній конфлікт: через розважальний центр “Загублений світ”.

Родичі вбитого одразу після вбивства прямо звинуватили Сальда у смерті бізнесмена. А після загибелі Ігоря Пащенка “Загублений світ” перейшов до Володимира Сальда.

Також, за однією з версій, Сальдо було вигідно знищити Гандзюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *