Колишній директорці дитсадка з Херсонщини, яка впроваджує стандарти освіти РФ повідомлено про підозру в колабораціонізмі

Колишній директорці дитсадка з Херсонщини, яка впроваджує стандарти освіти РФ повідомлено про підозру в колабораціонізмі. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру мешканці Нової Каховки у колабораціонізмі (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

“За даними слідства, підозрювана – колишня завідувачка дошкільного навчального закладу, добровільно пішла на співпрацю з російською окупаційною владою Нової Каховки та стала так званим «директором Новокаховської школи № 1». На займаній «посаді» жінка організовувала освітній процес російською мовою за стандартами РФ. Також вона залякувала освітян російськими військовими, примушуючи віддати техніку інших навчальних закладів та психологічно тиснула на педагогічний колектив аби схилити їх до співпраці з російськими окупантами”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.