Львівський медіафорум збирає кошти, на відновлення філію “Суспільне Херсон”

Львівський медіафорум збирає один мільйон гривень, щоб відновити філію “Суспільне Херсон”. Про це йдеться на сторінці Lviv Media Forum у Facebook.

“Ми не віримо у святкові дива, але віримо в ті, які створюють люди. У 2022 році таким дивом для нас стала робота команди “Суспільного”, що працювала в окупованому Херсоні та продовжує робити це зараз. Ми розпочинаємо збір 1 000 000 гривень на відновлення філії Суспільне Херсон”, – повідомляють на сторінці організації.

Під час повномасштабного вторгнення російські окупанти захопили, розікрали та фактично знищили офіс філії. Щоб відновити студію, потрібен не один мільйон, але сьогодні є можливість закупити телефони, ноутбуки, диктофони та камери для журналістів “Суспільного”.⠀

“Для тих, хто під час окупації, ризикуючи життям, були чи не єдиним голосом для місцевих жителів та доносили правду про те, що відбувається у місті. Для тих, хто цілодобово працювали в окупації: готували новини й монтували сюжети. Для тих, хто нині в Херсоні під щоденними обстрілами документують воєнні злочини росіян, щоб ми мали більше шансів притягнути їх до відповідальності”, – наголошують у Львівському медіафорумі.