На Херсонщині 60 тисяч гектарів території заміновано

На деокупованій частині Херсонщини 60 тисяч гектарів території заміновані. В першу чергу розміновують логістичні шляхи, потім перейдуть до агросектору. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівника пресофісу Херсонської ОВА Толоконнікова в ефірі загальнонаціонального марафону. 

Херсонська область щільно замінована. Російські окупанти при відступі залишали міни по всій території. Зараз потрібно розмінувати логістичні шляхи, а потім вже агросектор.

“Наразі ми навіть не знаємо точного об’єму замінування, тому що за даними Нацполіції, ДСНС близько 60 тисяч гектарів деокупованої території Херсонщини заміновані. Щодня ДСНС та піротехніки Нацполіції продовжують розмінування”, – повідомив керівник пресофісу ОВА.

Також Олександр Толоконніков наголосив, що сільгоспвиробникам не варто звертатись за послугами з розмінування до компаній, які не мають ліцензії, оскільки це не гарантує безпеку. Повідомив, що обласна військова адміністрація співпрацює з міжнародними організаціями з надання спецтехніки для розмінування Херсонської області.