На Херсонщині на три дні запроваджують додаткові заходи безпеки

На Херсонщині щодня велика кількість обстрілів російськими військами. Вони б’ють не по військових об’єктах, навіть не по об’єктах критичної інфраструктури, російські війська б’ють по житлових будинках, по місцях скупчення людей, по медичних закладах. Тому з 23 по 25 лютого у зв’язку з можливою ескалацією воєнних дій з боку російських окупантів впроваджуються додаткові заходи безпеки. Про це в Telegram повідомила Херсонська ОВА. А також у Херсоні на чотири дні, з 23 по 26 лютого зачиняють центри з видачі гуманітарної допомоги міської військової адміністрації.

“Війська РФ регулярно використовують запалювальні боєприпаси, які викликають велику кількість пожеж. Але завдяки добрій роботі ДСНС, які оперативно ліквідують наслідки таких обстрілів у нас менше зруйнованих об’єктів”, розповів перший заступник голови ОВА Юрій Соболевський.

Зараз продовжують відновлювати критичну інфраструктуру. Якщо в Херсоні задовільна ситуація, 90% абонентів підключені до енерго-, водопостачання, газопостачання, то в громадах складніша ситуація.

“У нас є населені пункти, які ще не підключені, там роботи тривають, для цього потрібен час. У нас працюють фінансові установи, супермаркети, немає продовольчої кризи, працює транспорт. Не зважаючи на всі умови життя повертається навіть бізнес повертається”, говорить перший заступник голови облради.

У зв’язку з річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну очікуються можливі обстріли мирного населення.

“Тож з метою запобігання можливих втрат серед населення, всі підприємства та установи переводять на дистанційну форму роботи. Виключення – об’єкти критичної інфраструктури. Також обмежують видачу гуманітарної допомоги та грошових виплат від Червоного Хреста у відділеннях “Укрпошти” та видачу готової їжі від Central Kitchen”, –  йдеться у повідомленні.

Протягом цих днів міська влада просить херсонців потурбуватись про безпеку і за можливості без зайвої потреби не виходити на вулицю. Водночас правоохоронці посилено патрулюватимуть місця можливого скупчення людей і цілодобово працюватимуть Пункти незламності.