На Херсонщині шахраї ошукали двох жінок на понад 30 тисяч гривень

За добу двох жительок Херсонщини ошукали шахраї, коли жінки хотіли оформити грошову допомогу. Про це  повідомила на своїй сторінці в Facebook Поліція Херсонської області.

Намагаючись оформити грошову допомогу, жителі Херсонщини довіряють інформації з сумнівних джерел та потрапляють у шахрайські пастки. Аферисти створюють різноманітні сайти з інформацією про виплату матеріальної допомоги, вказують у повідомленні посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання допомоги з обов’язковим введенням реквізитів банківської картки. Після чого з рахунків громадян зникають усі заощадження.
“За добу жертвами такої схеми стали жителі смт Білозерка та Херсона. Жителька Білозерки на одному з сайтів прочитала оголошення про можливість оформлення соціальної грошової допомоги. В мобільному додатку вона перейшла за вказаним посиланням, ввела дані своєї банківської картки, але гроші їй не надійшли. Жінка чекала кілька годин, а опівночі отримала SMS-повідомлення, що з її банківського рахунку невідомі зняли 27 тисяч гривень. За такою самою схемою аферисти зняли з банківського рахунку жительки Херсона 6500 гривень. За усіма фактами слідчі відкрили кримінальні провадження”, – йдеться в повідомленні поліції.
Поліція закликає: не довіряйте повідомленням в соцмережах та, які закликають перейти за невідомим посиланням та ввести секретні дані банківської картки нібито для оформлення “грошової допомоги”. Якщо ж ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно заблокуйте картку через інтернет-банкінг або зателефонуйте до банку за номером, вказаним на звороті картки.
Пам’ятайте: інформацію про справжні державні виплати та порядок їх отримання міститься лише в офіційних джерелах.