На Херсонщині в Піщанівці та Поймі працівники ФСБ проводять обшуки в будинках місцевих жителів та перевіряють телефони

На Херсонщині, до населених пунктів Піщанівка та Пойма, прибули представники ФСБ, які проводять обшуки в місцевих жителів. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

Російська армія посилила фільтраційні заходи на тимчасово захоплених територіях Херсонської області.

“Зокрема, до населених пунктів Піщанівка та Пойма Херсонської області прибули представники ФСБ. Проводяться масові обшуки житлових приміщень, перевірка телефонів. Основну увагу російські окупанти приділяють людям, чиї родичі виїхали на підконтрольну частину України”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

Також, в багатьох школах Херсонської області російські окупанти ввели обов’язкові так звані “кадетські класи”, починаючи з першого класу. Для цих учнів є обов’язковим носіння уніформи та додаткові заняття з «патріотичного» виховання. Через дефіцит вчителів на роботу приймають проросійських місцевих жителів без педагогічної освіти. Переважно їм понад 50 років. Для легалізації, у відповідності до російського законодавства, їх автоматично зараховують на заочну форму навчання до профільних ВУЗів Російської Федерації.