На Південному напрямку російські війська втратили два катери та дві диверсійно-розвідувальні групи

В ніч на 6 лютого Сили оборони знищили два катери з двома російськими диверсійно-розвідувальними групами на островах поблизу Херсона. Про це пише АрміяInform посилаючись на слова керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталії Гуменюк в ефірі загальнонаціонального марафону.

Особливого приготування до наступу чи критичної зміни позицій росіян на цьому напрямку не відбувається, але ми перебуваємо в умовах гібридної війни й будь-які інформаційні повідомлення, особливо котрі мають суспільний резонанс у суспільстві теж можуть бути певною зброєю. Цілком імовірно, що зусилля ворога будуть зосереджені та застосовані на східному напрямку.

“Ми розуміємо, що південь України для Росії є в пріоритеті. На нашому напрямку й до цього були накопичені досить потужні сили. Противник продовжує розвідку й аеророзвідку, у тому числі з використанням човнів, які вони відібрали в місцевого населення. Їхні диверсійні групи продовжують промацувати нашу оборону в бік Дніпра, на островах. Намагаються облаштувати там свої спостережні пости. За цю ніч російські війська тут втратили два катери та дві диверсійно-розвідувальні групи”, – зазначила Наталія Гуменюк.

Також вона наголосила, що з нашого боку є потужне озброєння, також наразі в морі вирує потужний шторм у південному регіоні до шести балів, що для Чорного моря досить багато. Також шторм підсилюється сильним вітром. Усе це є тими чинниками, які критично унеможливлюють використання надводного способу застосування диверсійно-розвідувальних груп.