На території Херсонщини виявили сім катівень та вісім місць утримання полонених

На сьогоднішній день на деокупованих територіях Херсонщини правоохоронці виявили сім катівень та вісім місць утримування полонених. Про це пише Суспільне посилаючись на слова виконуючого обов’язки начальника відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області Андрія Кованого.

“Три катівні та одне місце несвободи – це безпосередньо у самому Херсоні. Ще чотири катівні та сім місць несвободи — це Бериславський район. Але це не всі. Це лише ті, про які я можу говорити, як поліцейський і, які на даний момент виявлено”, – говорить Кований.

В Херсоні найбільше місце катування, це ізолятор тимчасового тримання. Відомо про понад 300 випадків тримання людей в ізоляторі.

“Загалом ця цифра щодня зростає і точна кількість людей, які пройшли через цю катівню не встановлена”, – повідомив пресофіцер.

В місцях утримання та катівнях росіяни утримували як чоловіків, так і жінок. В ізоляторі тимчасового тримання всі камери були переповнені.

“Якщо камера розрахована на чотири людини там могло вісім і більше осіб утримуватись одночасно. Самі по собі умови утримання були нелюдськими, до цього додаються катування, як фізичного, так і психологічного плану”, – розповів пресофіцер.