ОАЕ відправили в Україну літак з гуманітарною допомогою для жителів Херсонщини та Миколаївщини

ОАЕ відправили в Україну літак з гуманітарною допомогою для жителів Херсонщини та Миколаївщини. Про це повідомляє Урядовий Портал.

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відправили в Україну літак з гуманітарною допомогою в рамках програми підтримки на 100 мільйонів доларів. Вантаж призначений для жителів Херсонської та Миколаївської областей – люди в цьому регіоні отримають теплий одяг та засоби гігієни. Це відбулось одразу після візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів української делегації на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки України Юлією Свириденко.

«Хочу подякувати від імені всієї України Об’єднаним Арабським Еміратам за допомогу в цей непростий час. Це важлива підтримка для багатьох людей, які після визволення територій від російської окупації потребують тепла та інших життєво необхідних речей», – наголосила Юлія Свириденко.

За її словами, дистрибуцією допомоги до отримувачів буде займатись команда Фонду державного майна України.

«Об’єднані Арабські Емірати продовжують підтримку України в рамках затвердженої програми на 100 мільйонів доларів. Ця країна вже відправила до України 2500 генераторів, які було доставлено до десяти найбільш постраждалих областей України на сході та півдні. Зараз ці генератори забезпечують резервне живлення об’єктів критичної та соціальної інфраструктури в цих регіонах – їх встановили в школах, дитячих садках, медичних закладах та пунктах обігріву», – йдеться в повідомленні.