Обстріли Херсона не припиняються, найбільше обстрілюється прибережна зона міста (фото, відео)

Російські військові обстрілювали Херсон у вихідні, лунали вибухи також минулої ночі та зранку. Прибережна зона Херсона обстрілюється дуже щільно російськими окупантами, тут до лінії зіткнення фактично кілометр. Про це пише Суспільне.

Жителі будинку, що поряд, говорять, що це не перший обстріл і особливо щільно росіяни накривають вночі. Переховуються люди переважно в підвалах, якщо встигають до нього дістатися або сидять в коридорах.

Лідія Олександрівна розповідає що будинки у їх районі обстрілюються щодня. Але не зважаючи на це, жінка не хоче виїжджати з міста, бо поруч лишилися сусіди похилого віку, яким треба допомагати.

“Вночі лежали, сім разів, елеватор били, а потім о 22:00 ще 10 разів. Сіли в коридорі і рахуємо скільки разів нам попало сюди. Там в перший будинок, як у нас тут міна впала, а у них ракета прямо в будинок”,  розповідає херсонка.

Про те, що минулої ночі було дуже гучно розповідає херсонка Наталя Добровольська. Кожен раз після обстрілів доводиться ремонтувати житло.

“Я нікуди не поїду, ну приїду я в чуже місто, стану посеред вулиці, куди йти, треба квартиру наймати, роботи немає, нічого немає, я не звільнена з заводу, у нас багато херсонців страждає”,  говорить жінка.

Протягом минулої доби російські окупанти неодноразово обстрілювали Херсон та його околиці, говорить пресофіцер тактичної групи “Грім” Дмитро Плетенчук. Найбільше потерпає район Острів.

“Зараз триває контрбатарейна боротьба, тривають артилерійські дуелі, ведеться бойова робота, ми наносимо вогневе ураження по цілях, які виявляємо на лівому березі, працюємо на випередження для того, щоб запобігти можливим подальшим обстрілам Херсона. Вибухи, які ви чуєте, це не лише прильоти по правому берегу, це також робота нашої артилерії”,  говорить Плетенчук.

Загалом за минулу добу російські військові 97 разів атакували мирні населені пункти Херсонщини, 21 раз з них місто Херсон. Били з РСЗВ, артилерії, мінометів, танків, розповідає голова пресофісу херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

“Росія вкрила вогнем житлові квартали і через обстріли пошкоджені будинки херсонців. Минулої доби на Херсонщині російські обстріли обірвали життя однієї людини та ще двоє людей дістали поранення”,  повідомив Толоконніков.