Очолював захоплений росіянам виш та впроваджував освітній процес за стандартами РФ

Підозрюваний очолював захоплений російськими окупантами виш та впроваджував освітній процес за стандартами РФ. За це його судитимуть. Про це повідомила Прокуратура Херсонської області в себе на сайті.

Херсонська обласна прокуратура скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Херсона за фактом колабораційної діяльності та пособництво державі-агресору (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).
“В червні 2022 року професор кафедри Херсонської Державної морської академії погодився на співпрацю з Росією та зайняв посаду ректора захопленого окупантами вишу. Підозрюваний проводив інвентаризацію матеріальних цінностей ХДМА, організував освітній процес за стандартами освіти держави-агресора з загальним застосуванням російської мови, як офіційної”, повідомила прокуратура.
Наразі обвинувачений розшукується, його судитимуть заочно. За вчинене підозрюваному загрожує позбавлення волі строком до 12 років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років з конфіскацією майна.