Окупанти на Херсонщині вводять систему пропусків

Виїхати з Херсонщини буде щоразу складніше. Про це повідомив перший заступник голови облради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.

“Гуманітарна катастрофа та атмосфера терору на Херсонщині змусили тимчасово виїхати величезну кількість жителів Херсонщини. З одного боку, це спростило оркам та колабарантам життя, оскільки виїхало багато активних, патріотично налаштованих громадян, які протестували відкрито та підтримували настрої решти”, йдеться в повідомленні.

Соболевський додає, що це окупантам також підвищує ефективність фільтраційних заходів.

“До того ж, зменшилася кількість людей, постачання та життєдіяльність яких рано чи пізно оркам довелося б організовувати (вірю, що раніше ЗСУ очистить нашу область, але ж вони думають інакше). З іншого боку, кількість “щасливих від звільнення” жителів і темпи, з якими вони намагаються вирватися на вільну землю, ламають усю ідеологію оккупації та подальших планів створити картинку “братської Херсощини, яка проситься у лоно матінки росії”. Це для орків неприйнятно”.

Соболевський припускає, що не буде гуманітарних коридорів, саме тому практично стоять дороги, якими жителі намагаються виїхати з території області.

“Саме тому колабраціоністи намагаються розганяти тему херсонців, що повертаються назад. І саме тому орки впроваджують систему перепусток своєї фейкової адміністрації. Найближчим часом, швидше за все, можливості виїхати з області й надалі скорочуватимуться. Орки, є чудовий, швидкий і дуже простий спосіб повернути всіх мешканців Херсонщини додому – просто валіть із нашої землі”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *