Поліклініка Херсонської дитячої обласної лікарні тепер працює онлайн режимі

У Херсоні поліклініка дитячої обласної лікарні запрацювала в онлайн режимі. У медзакладі є фахівці всіх спеціальностей, тому батьки дітей можуть отримати необхідну консультацію. Про це пише Суспільне зі слів директорки медичного закладу Інни Холодняк.

Керівництво лікарні, зробило це тому, що наразі батьки часто скаржаться, що не можуть приїхати в медичний заклад через безпекову ситуацію. Водночас дітям постійно необхідна медична допомога.

“Ми це бачимо при виїздах у населені пункти або коли до нас привозять дітей уже в важкому стані. Наші лікарі постійно виїжджають, обстежують, роблять УЗД і загальний аналіз крові. Але тепер актуальним є онлайн-зв’язок батьків із лікарем”, – говорить Інна Холодняк.

Тепер, коли дитину складно привезти на консультацію, можна подзвонити, і потрібний фахівець зв’яжеться з батьками. Також через Viber або Telegram можна надати фото чи відео – наприклад, показати висипку на дитині.

“Звісно, це консультації, які не потребують втручання. Наприклад, коли в дитини температура або якийсь незагрозливий стан. Надати необхідну інформацію може невролог, кардіолог, гастроентеролог, будь-який інший фахівець. У випадку необхідного медичного втручання все ж таки треба буде приїхати в лікарню”, – пояснила директорка медичного закладу.