“Попривозили божевільних”, – очевидці про спробу вчорашнього мітингу в Херсоні

Вчора у Херсоні російські військові зібрали людей з червоними прапорами у парку Слави. Окупаційна влада назвала акцію за загальноросійським прикладом “Безсмертним полком”, запрошувала доєднатися до неї жителів міста та документувала її на відео для російських пропагандистських ЗМІ.

Як повідомили кореспондентам Суспільного очевидці, місцевих на акції було небагато. Основну частину учасників складали самі військові РФ, привезені кримчани та херсонські колаборанти. Зокрема, на мітинг прийшли призначенці окупаційної влади Володимир Сальдо, Кирило Стремоусов та Олексій Журавко. “Попривозили божевільних з Криму та Л/ДНР-ів, роздали прапорці та ввімкнули музику. Все це жахіття виглядало, як при радянській владі. Херсонці сподіваються, ЗСУ незабаром звільнять місто”, — прокоментував Суспільному один з місцевих.

Напередодні російської акції громадська організація “Жовта стрічка” закликала місцевих активістів вийти на проукраїнський мирний мітинг “Херсон – це Україна!”. Але через велику кількість російських військових він не відбувся.

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань виклав фото з Бериславу, де жителі написали побажання президенту Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *