Повідомлено про підозру місцевому мешканцю, який допомагав російським окупантам впроваджувати на Херсонщині банківську систему РФ

Прокуратурою повідомлено про підозру місцевому мешканцю, який допомагав російським окупантам впроваджувати на Херсонщині банківську систему РФ. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті. 
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканцю м. Херсон у пособництві державі-агресору (ч.1 ст. 111-2 КК України).
“За даними слідства, підозрюваний у червні 2022 року добровільно пішов на співпрацю з Росією та зайняв посаду заступника керуючого з розвитку регіонального бізнесу додаткового офісу «Херсонський» у російському відділення банку ПАТ «Промсвязьбанк». Він агітував місцевих мешканців до співпраці з Росією, допомагав російській владі впроваджувати на Херсонщині рубльову зону та інтегрувати банківську систему РФ”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
За вчинене підозрюваному загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років з конфіскацією майна.