Правоохоронцями ексгумовано чергових жертв російської агресії

Правоохоронці продовжують встановлювати осіб загиблих внаслідок російської агресії. Ексгумовано чергових жертв росіян у Бериславському районі. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури здійснюються заходи щодо встановлення осіб, потерпілих в результаті злочинних дій Росії та обставин їх загибелі. З початку лютого поточного року на деокупованій території Бериславського району прокурори спільно зі слідчими та експертами провели ексгумацію восьми трупів потерпілих, які загинули в результаті збройної агресії РФ.
“За даними слідства, шість тіл належать мешканцям смт Високопілля та с. Мала Олександрівка, які загинули внаслідок російських обстрілів. Ще двоє цивільних були розстріляли російськими військовими на подвір’ї власних домоволодінь. Їх тіла з ознаками насильницької смерті виявили односельці та поховали на місцевому кладовищі у смт Велика Олександрівка”, йдеться в повідомленні прокуратури.
Всі тіла цивільних спрямовано для проведення відповідних експертних досліджень.
Загалом на деокупованій території Херсонщини ексгумовано 94 тіла цивільних осіб, які загинули від російських обстрілів, були розстріляні росіянами або загинули від інших злочинних дій представників країни-агресора.
Тривають досудові розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).