Прокуратурою в Херсоні повідомлено про підозру в колабораціонізмі колишньому інженеру Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра

Херсонська обласна покуратура в Херсоні повідомила про підозру в колабораціонізмі колишньому інженеру Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра. Про це повідомила Херсонська обласна покуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури колишньому інженеру Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, після початку повномасштабної російської агресії в Україні підозрюваний підтримав дії ворога та впроваджений окупаційний режим.
“Він добровільно погодився працювати на російську окупаційну владу та зайняв посаду так званого «заступника директора» в незаконно створеному органі влади на тимчасово окупованій Росією території – “Державне унітарне підприємство Басейнове управління водних ресурсів Херсонської області”. Підозрюваний займався забезпеченням сталого функціонування створеного російською владою органу, виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України в Херсонській області.