Путін збирається мобілізувати херсонців у російську армію

Провести референдум, а після того примусово мобілізувати в російську армію.  Такі плани в Путіна щодо окупованих територій Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки.
Псевдореферендуми на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей мають на меті оголошення примусової «мобілізації». Після її проведення ФСБ РФ планує кинути «мобілізованих» українців на найгарячіші ділянки фронту на штурм позицій ЗСУ під контролем загороджувальних загонів. Фактично це спроба знищити Україну руками самих українців”, йдеться в повідомленні.
Як повідомлялось раніше, для проведення «референдумів» завчасно збираються особисті дані мешканців тимчасово окупованих територій, начебто для отримання «гуманітарної допомоги» або соціальних виплат. В день «голосування» співробітники ФСБ заповнюватимуть бюлетені, користуючись отриманою інформацією, без згоди та фізичної присутності самих українців.
“Вказана спецоперація переслідує наступні цілі: знищення представників українського етносу; проведення пропагандистських заходів з нав’язуванням населенню Росії та світу міфу про те, що «звільнене від нацистів населення областей почало боротися з націоналістичними батальйонами».
Це ще один злочин путінського режиму проти України та доказ геноциду, що проводиться проти української нації”, повідомляють у ГУР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *