РФ обстрілює Херсонщину, намагаючись деморалізувати цивільних

Російські збройні формування ведуть інтенсивні обстріли Херсонської області, ймовірно, намагаючись погіршити моральний стан цивільного населення. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у своєму Twitter.

“Останніми днями деякі з найінтенсивніших обстрілів відбулися вздовж річки Дніпро на півдні України. Це включало продовження російськими артилерійськими обстрілами міста Херсон зі сходу річки”, – йдеться у повідомленні Міністерства.

29 січня 2023 року місцева влада повідомила про ще трьох загиблих мирних жителів у Херсоні, а два іноземних судна, які стояли на річці, отримали пошкодження, що спричинило розлив нафти. При цьому Херсон залишається найбільш регулярно обстрілюваним великим українським містом за межами Донбасу, наголошують в установі.

“Точне обґрунтування Росії для витрачання своїх обмежених запасів боєприпасів тут незрозуміле. Проте командири, ймовірно, частково мають на меті погіршити моральний стан цивільного населення та стримати будь-які українські контратаки через річку Дніпро”, – зазначають в британській розвідці.