Російська армія використовує човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку

Військові РФ використовують човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівника об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковника Євгена Єріна в етері загальнонаціонального марафону.

Сили оборони Таврійського напрямку в дельті річки Дніпро, в районі острова Білогрудий, знищили російський катер. Катер, який знищили Сили оборони на Таврійському напрямку, війська РФ використовують для проведення розвідувань позицій українських військ.

“Можливо, російська армія намагається виявити вогневі позиції Сил оборони і іншим способом проводити активну розвідку. Або не дозволяти українським військовим більш менш спокійно себе почувати”, – каже Євген Єрін.

Військові РФ пересуваються не тільки катерами, а й невеликими легкомоторними човнами, маленькими групами, які так само знищують Сили оборони.

“Вони змушені відступати. І таким чином українська армія тримає цей напрямок під контролем. Українські війська й надалі не допустять жодної дії окупантів, яка дозволить їм ступити на нашу землю”, – сказав керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.