Російські окупанти не дали провести проукранський мітинг в Херсоні

Через велику кількість російських військових жителі обласного центру не змогли провести український мітинг “Херсон – це Україна!” , який збирала громадська організація “Жовта стрічка”.

Раніше людей запрошували вийти об 11-й на мітинг на площі Свободи із жовтою стрічкою, повідомляє Суспільне.

У той час, коли окупанти разом з колаборантами у парку Слави створювали видимість свята, обвішавшись радянською символікою, поблизу кінотеатру “Україна”, де зазвичай збиралися люди на українські мітинги, патрулювали озброєні військові РФ. Херсонці через побоювання за своє життя не змогли зібратися та сказати, що Херсон – це Україна і вшанувати пам’ять тих, хто захищав нашу землю у часи ІІ Світової війни.

Натомість херсонці вирішили висловити свою позицію у соцмережах. Цього дня у Facebook жителі міста ділилися патріотичними дописами.

Херсонець Bogdan Danilevskiy написав: Нехай окупант сьогодні вдавиться зі своїм “9 мая”

Херсонець Андрій Мацюк написав про те, що тут люди ніколи не ставали на сторону проросійських настроїв.

“Повномасштабне вторгнення ворога остаточно підняло Українську свідомість Херсонщини. І кожен день знаходження ворога на теріторії краю, де вони продовжують робити геноцид Українського народу, тільки посилює дух Україніців і піднімають ненависть і лють до окупантів. Херсон – це Львів на Півдні України”, – пише чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *