Російські окупанти припинили прийом місцевих мешканців у Нижньосірогозькій лікарні

Російські окупанти припинили прийом місцевих мешканців у Нижньосірогозькій лікарні Генічеського району Херсонської області.  Про це пише МОСТ з посиланням на Центр журналістських розслідувань.

Днями всіх пацієнтів росіяни терміново перевезли до сусідньої Іванівки, а тих, хто перебував у більш-менш нормальному стані – відправили додому. Через зупинення роботи лікарні в Нижньосірогозькій громаді вже померла літня жінка, якій не змогли своєчасно надати медичну допомогу. Також інформацію про припинення прийому місцевих пацієнтів у Нижньосірогозькій лікарні підтвердили мешканці селища.

“Одну літню жінку хотіли доставити до лікарні, але її рідним наказали везти її до Іванівки. Дорогою вона померла. Якби їй надали допомогу в рідних Нижніх Сірогозах, вона була б жива”, – розповіли вони.

У Нижніх Сірогозах продовжує працювати лише Центр первинної медико-санітарної допомоги, в якому ведуть прийом сімейні лікарі. Також люди розповіли, що останні дні в трьох відкритих російськими окупантами школах громади профілактичні огляди школярів проводили лікарі з російської Адигеї. Як повідомляв Генеральний штаб ЗСУ, в Нижньосірогозькій лікарні росіяни замінили всіх лікарів, а медичний заклад почав обслуговувати лише російських військових. Однак, як запевнив лікар Нижньосірогозької лікарні Вадим Щербань, на той час у закладі продовжували працювати три відділення – терапевтичне, хірургічне і приймально-діагностичне.