Російські війська на території невизнаного Придністров’я готують провокації

Жителі невизнаної «Придністровської молдавської республіки» отримують СМС, від імені начебто Збройних сил та спецслужб України. В них міститься попередження про «ракетний та артилерійський» удар по території «ПМР». Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки.
Цитата з фейкового повідомлення:
«Служба безпеки України наполегливо рекомендує провести евакуацію цивільного населення в більш безпечні регіони. Запевняємо, Збройні Сили України не бажають зла мирним жителям, однак люди що залишилися в містах будуть сприйняті в якості диверсійних груп і будуть ліквідовані без попередження. Рівно о 19.00 буде проведено ракетний та артилерійський обстріл об’єктів на території республіки».
Ці повідомлення активно висвітлюються російськими пропагандистськими інформаційними ресурсами. В ГУР зазначають, що Україна не має жодного стосунку до цієї та подібних провокацій, а подібні фейки та інциденти, які імовірно стануться на території «ПМР», є нічим іншим, як черговою провокацією російських спецслужб проти України та Молдови.

Генеральний штаб ЗСУ також повідомив, що російські війська на території невизнаного Придністров’я перевели у повну бойову готовність. Усі силові структури регіону перебувають у посиленому режимі несення служби.

На зображенні може бути: текст «Непрочитанные сообщения Сегодня Здравствуйте, уважаемые жители риднестровской Молдавской Республики! блики! Служба Безопасности Украины настоятельно рекомендует провести эвакуацию гражданского населения в более безопасные регионы. Уверяем вас, Вооруженные Силы Украины не желают зла мирным жителям, однако оставшиеся в городах люди будут восприняты B качестве диверсионных групп и будут ликвидированы без предупреждения. Вооруженные Силы Украины предоставляют мирным жителям время на эвакуацию до 19:00 по местному времени. Ровно в 19:00 будет произведен ракетный и артиллерийский обстрел военных объектов на территории республики. Вас предупредили. Слава Украине! Слава Всу! 4:85»
74 коментарі
Поширили: 399

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *