Російські військові застрелили на окупованій Херсонщині хвору жінку, щоб не надавати їй медичну допомогу

В селі Малокаховка Каховської територіальної громади на окупованій Росією частині Херсонщини російські військові вбили 50-річну жінку, яка страждала на психічний розлад, щоб не надавати їй медичну допомогу. Одразу після її розстрілу тіло відвезли нібито на «медичну експертизу», а рідним пояснили, що жінка «підірвалася на міні». Про це повідомив Центр журналістських розслідувань посилаючись на власні джерела.

Жертвою російських окупантів стала 50-річна мешканка села Малокаховка, яка страждала на психічний розлад. Приблизно два тижні тому в жінки сталося загострення і вона почала агресивно себе поводити.  Жінка кілька разів виходила з села в бік позицій російських військових, розташованих на узбережжі Каховського водосховища, однак згодом вони її повертали назад.

«Дев’ятого березня в Малокаховці вночі вимкнули світло і біля п’ятої години ранку жінка знову вийшла з села до позицій російських військових. Невдовзі звідти пролунали постріли», – розповіли джерела ЦЖР.

Згодом рідним загиблої повідомили, що нібито вона підірвалася на міні. Її тіло рідним не віддали і відвезли його до Нової Каховки нібито на «медичну експертизу». Російські військові знали, що ця жінка хворіє і потребує негайної медичної допомоги. Вони стверджують, що її застрелили на російському блокпосту навмисно, щоби не везти її до лікарів.

«Якби вона дійсно підірвалася на міні, то чому тіло одразу не віддали рідним, а відвезли невідомо куди і не віддають» – обурені люди.

Нагадаємо, що взимку російські окупанти оголосили про закриття семи лікарень в усій береговій зоні окупованої Росією частини Херсонської області. Після цього не лише спеціалізована, а й базова медична допомога мешканцям прилеглих до берегової лінії населених пунктів у Херсонському і Каховському районах стала недоступна.