Росія обстріляла енергетичну інфраструктуру Херсонщини

Російські окупанти минулої доби 58 разів атакували Херсонщину. Мирні населені пункти області потерпали від обстрілів з РСЗВ, мінометів, артилерії, танків, БпЛА, також по області завдали ракетних ударів. Херсон Росія атакувала шість разів. Зокрема і запальними снарядами. Через обстріли у місті пошкоджено житлові будинки. Про це повідомила Херсонська ОВА, на своїй сторінці в Facebook.
“Вчора і сьогодні вночі російські окупанти обстрілювали енергетичну інфраструктуру Херсонщини.Через пошкодження ліній електропередач електроживлення відсутнє в трьох населених пунктах Білозерської громади – Кізомис, Велетенське та Гончарне. Загалом без світла залишаються 804 абоненти. Також через нічний обстріл електропостачання зникло в передмісті Херсона – у селищі Зимівник відʼєднано від напруги 538 точок обліку”, – йдеться в повідомленні ОВА.

Вночі військові РФ обстріляли в Херсонській громаді такі населені пункти як, Антонівка, Зеленівка, мікрорайони Острів і Таврійський. Один зі снарядів розірвався біля чоловіка та жінки, вони загинули на місці.

“Чоловік був працівником дитячої обласної клінічної лікарні. Для подружжя сміливих мешканців Херсонщини, що залишалися на рідній землі та допомагали іншим, через підступного ворога сьогоднішній день став останнім”, – йдеться в ОВА.