Росіяни депортували ціле село на Херсонщині (відео)

Російські окупанти вивезли близько 200 людей із села Бойове на Херсонщині для проведення так званої “фільтрації”. Це можна назвати депортацією. Так у коментарі 24 Каналу заявив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Росіяни продовжують політику геноциду українського народу.

“Люди залякані, люди під впливом російської пропаганди. Росіяни зробили все для того, щоб люди погоджувалися на те, щоб виїжджати”, – сказав заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Були випадки, коли росіяни вночі їздили з гучномовцями по населених пунктах і оголошували, що там будуть бойові дії й все буде знищено, необхідно терміново виїжджати. Однак, коли люди відмовлялися, до них приходили озброєні російські солдати й, фактично, примусово вивозили.

“Казали про те, що є небезпека, що вони турбуєються про їхнє життя. Але це неправда. Це просто депортація”,
– заявив заступник голови Херсонської обласної ради.

Він переконаний, що завдяки українцям, зокрема, дітям, яких вивозять до депресивних регіонів, російські окупанти намагаються покращувати демографічний стан в Росії.

“Вони дають нібито житлові сертифікати. Але потім виявляється, що люди не мають можливості ці сертифікати якось реалізувати для того, щоби отримати житло”, – зазначив він.

Потім українці залишаються в ситуації, коли їм немає де жити й вони нікому не потрібні. До того ж повернутися в Україну чи виїхати до країн ЄС – не можливо.

“Вивозять росіяни до Росії потоком – це організовано. А от люди повернутися потім дійсно намагаються, але не у всіх це виходить”, – підсумував він.