Румунські журналісти привезли допомогу для херсонської родини

Румунський журналіст Алекс Косташе познайомився з шестирічною Надійкою Євдачовою в листопаді на площі Свободи, коли знімав репортаж про звільнення Херсона. Після сюжету, чимало румунів зверталися до журналістів з бажанням допомогти дівчинці та її родині. Родину дівчинки журналісти розшукали через соцмережі. Їм привезли продукти та генератор, а дівчинці куртку та іграшкового ведмедика. Про історію дівчинки розповіло Суспільне.

Шестирічна Надійка Євдачова дуже радіє подарункам. Ці подарунки від своєї родини привіз їй румунський журналіст Алекс Косташе. Він познайомився з дівчинкою на площі Свободи в листопаді, коли знімав репортаж про звільнення Херсона.

“Історія Наді дуже складна, і після нашого репортажу люди в Румунії дуже полюбили Надю, тому що вона маленька, і діти не повинні бути в таких умовах. Це дуже зачепило серця румунських глядачів”, – розповів журналіст румунського суспільного телеканалу TVR.

Багато румунів зверталися до журналістів, бо хотіли допомогти херсонській дівчинці. Знайти Євдачових вдалось через соцмережі. Родині привезли продукти та генератор.

“Надійка може вже навіть сонячну панель під’єднати. А коли в нас обстріли та відключають світло, вона сама підключає світлодіоди до акумулятора”, – каже дідусь Надії Сергій Євдачов.

Євдачови провели в окупації майже дев’ять місяців. Виїхати не могли через родича з інвалідністю. Зараз родина збирається тимчасово залишити Херсон, бо Наді треба ходити до школи.