СБУ викрила агропідприємство з Дніпропетровщини у фінансуванні окупаційної влади Херсона

Служба безпеки України викрила одне з агропідприємств Дніпропетровщини у фінансуванні окупаційної влади Херсона. Про це йдеться на сторінці СБУ у Facebook.

Служба безпеки України викрила одне з підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровської області, яке здійснювало фінансування окупаційної влади Херсону через афілійовану структуру.
“Одне з дніпропетровських підприємств мало афілійовану структуру з виробничими потужностями на території Херсонської області. Після окупації регіону керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в злочинну змову з окупаційною російською владою з метою співробітництва. За час окупації підконтрольною структурою здійснювалось виробництво товарів продовольчої групи та їх реалізація на захоплених територіях Херсонської області та АР Крим. Потужності виробництва складали декілька десятків тон на місяць. Гроші від реалізації продукції направлялися на забезпечення харчування особового складу окупаційних військ, а власною будівельною технікою надавалась допомога у створенні фортифікаційних споруд”, йдеться в повідомленні СБУ.
Під час санкціонованих обшуків, правоохоронцями вилучено фінансово-господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку, яка попередньо використовувалась у протиправній діяльності.
В рамках розпочатого кримінального провадження слідчими СБУ за ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України, після проведення низки експертиз планується повідомлення про підозру фігурантам справи.