СБУ затримала колишню очільницю філії російської залізниці, яка допомагала перекидати в Україну військові ешелони РФ

Служба безпеки викрила ще одну поплічницю Росії в результаті стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні. Про це повідомляє Служба безпеки України на своєму сайті.

“Зловмисницею виявилась колишня посадова особа міжгалузевого підприємства залізничного транспорту, яка під час захоплення міста приєдналась до місцевої окупаційної адміністрації. Там вона очолила створене Росією підприємство. На даній посаді, підозрювана допомагала ворогу налагодити залізничне сполучення з українським містом для забезпечення потреб окупаційних угруповань на південному фронті. Зловмисниця сприяла транспортуванню військової техніки, озброєння та боєприпасів з території РФ до тимчасово захопленої частини Херсонщини. Також вона організувала розграбування технологічного обладнання рухомого складу місцевого підприємства української залізниці для його передачі країні-агресору. Вона особисто закликала місцевих жителів підтримати російських загарбників і вступати до лав окупаційної установи. За це обіцяла лояльне відношення з боку росіян та виплату зарплат в російських рублях”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Після звільнення обласного центру співробітники СБУ затримали зловмисницю та повідомили їй про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.