Село Нововоскресенське росіяни обсипали протипіхотними фугасними мінами

Село Нововоскресенське росіяни обстріляли касетними снарядами, а вже ввечері обсипали протипіхотними фугасними мінами “лепесток”. Прилетіло приблизно до 1000 штук. Про це повідомив Андрій Бурлай в групі Новини Нововоронцовщини.

“Люди не знають, що робити, всі двори, вулиці в них, на свій ризик збирають їх, щоб прибрати з подвір’я. Окупанти і самі не знають що робити”, повідомив він.

Довідка:

«Лепесток» — протипіхотна міна натискної дії радянського виробництва. Є майже точною копією американської міни BLU-43 / B «Dragontooth». Прийнята на озброєння Радянської армії.

Міна існує в двох варіантах: ПФМ-1 та ПФМ-1С. Перший варіант міни не має пристрою самоліквідації, другий забезпечений пристроєм, що забезпечує самоліквідацію міни підривом після закінчення 1-40 годин із моменту установки (час самоліквідації залежить від температури навколишнього повітря). Зовні ці два різновиди міни відрізняються лише тим, що на крилі міни ПФМ-1С нанесена літера «С».

Міна може встановлюватися у ґрунт тільки засобами дистанційного мінування.

Ураження людини при вибуху міни завдається за рахунок руйнування нижньої частини ноги. Вибух проводиться в момент наступання ногою на датчик цілі.

У даний час випуск припинено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *