Співробітнику ФСБ РФ повідомлено про підозру за організацію роботи окупаційної влади на Херсонщині (Відео)

Повідомлено про підозру діючому співробітнику ФСБ РФ, який забезпечував встановлення окупаційної влади та проведення псевдореферендуму на Херсонщині. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури співробітнику ФСБ РФ повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 3 ст. 110 КК України).

“В березні 2022 року співробітник спецслужби РФ прибув у Херсон, для керівництва процесами встановлення та утвердження влади окупаційних військ на Херсонщині. Створення та забезпечення діяльності незаконних правоохоронних та судових органів. Через агентурну мережу підозрюваний забезпечував вербування посадовців в органах влади, правоохоронців та військовослужбовців. Також підозрюваний допомагав представникам окупаційної влади в підготовці та проведенні референдуму щодо приєднання захопленої території Херсонщини до РФ. Спільно з іншими представниками ФСБ, Росгвардією та ЗС РФ він сприяв впровадженню російської валюти на території Херсонської області”, – йдеться в повідомленні СБУ.